لیست خدمات - پوشش پرتو
  • تلفن: 09123584626
  • ایمیل: contact@saghfenoorgir.ir
  • ساعات تماس: 09:00-20:00

لیست خدمات

پوشش پاساژ

پوشش مراکز تجاری و صنعتی

پوشش پاساژ و مراکز تجاری امروزه سازه‌های پاساژهای مدرن را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که بخشی از سقف آن به صورت نورگیر باشد تا با استفاده از نقشه‌های به روز و مناسب به پاساژ یا مراکز تجاری جلوه و نمای تازه ای ببخشند. طراحی مدرن با به روزترین گزینه ها حالا می‌توان با استفاده از [...]
اطلاعات بیشتر
پوشش حیاط خلوت و پاسیو

پوشش پاسیو و حیاط خلوت

پاسیو در اصل یک فضای نورگیر برای محیط‌های داخلی ساختمان هاست. پاسیوها بیشتر در بخش‌های پشتی خانه‌ها که از پنجره‌ها دور است در نظر گرفته می‌شوند. اما شما می‌توانید از این بخش خانه خود حداکثر بهره‌وری را ببرید.
برای زیبایی پاسیو خود کاری اساسی بکنید.

اطلاعات بیشتر
پوشش استخر

پوشش استخر

پوشش‌های متنوع و سازه‌های متفاوت و گسترده استخرها این امکان را فراهم می‌کنند تا محدودیت استفاده را به حداقل برسانیم و به زیبایی از امکانات استخرها لذت ببریم. این نوع پوشش‌ها دارای حالت نورگیر بوده و باتنوع طرح‌ها و رنگ‌ها و براساس سلیقه خود می‌توانید در محیطی گرم، آرام و امن در استخر خود شنا کنید.
محدودیت استفاده از استخر را با انتخابی هوشمند بردارید

اطلاعات بیشتر
پوشش پارکینگ

پوشش پارکینگ

شاید شما هم تصمیم دارید بخشی از محوطه خانه خود را به مکانی مناسب برای پارک کردن خودروها تبدیل کنید. امروزه اهمیت ساخت این سازه‌ها به دلیل امن نبودن پارک خودرو در خارج از خانه‌ها و آسیب به خودروها هنگامی که در معرض مستقیم نور خورشید ، برف و باران و آلودگی ها قرار میگیرند بیشتر از گذشته احساس میشود.
این روزها داشتن سقف پارکینگ موهبت بزرگی است که باید از آن بهره‌مند شد. این طور نیست؟

اطلاعات بیشتر
پوشش سقف ساختمان

پوشش پشت بام

حالا می‌توانیم به سرعت و کاملاً هوشمندانه با استفاده از نورگیرهایی با جنس پلی کربنات که 250 برابر شیشه‌ها مقاومت دارند، به خوبی نور را از خود عبور میدهندو طرح‌های متنوعی دارند و به جرات می توان گفت در برابر بقیه گزینه‌ها بهترین گزینه محسوب می‌شوند، زیبایی متفاوتی به ساختمان و پشت بام خود ببخشیم.

اطلاعات بیشتر