پوشش پاسیو و حیاط خلوت - پوشش پرتو
  • تلفن: 09123584626
  • ایمیل: contact@saghfenoorgir.ir
  • ساعات تماس: 09:00-20:00

پوشش پاسیو و حیاط خلوت

پوشش پاسیو

پاسیو در اصل یک فضای نورگیر برای محیط‌های داخلی ساختمان هاست. پاسیوها بیشتر در بخش‌های پشتی خانه‌ها که از پنجره‌ها دور است در نظر گرفته می‌شوند. اما شما می‌توانید از این بخش خانه خود حداکثر بهره‌وری را ببرید.

برای  زیبایی پاسیو خود کاری اساسی بکنید.

شما همچنان که می‌توانید از نور و جریان هوای این بخش از خانه‌تان نهایت لذت را ببرید. می‌توانید با استفاده از سازه و متریال مدرن و بهینه از ورود گرد و غبار و آلودگی، برف و باران، پرندگان و حشرات جلوگیری کنید و از این فضا نهایت استفاده را ببرید.

بهترین گزینه و به صرفه‌ترین گزینه پوشش سقف حیاط خلوت طبقه همکف و پاسیو ، استفاده از نورگیرهای حبابی ست.

نورگیرهای حبابی این امکان را فراهم می‌کند که همچنان که قابلیت عبور نور آفتاب در طول روز وجود دارد، امکان دید از بیرون بواسطه تنوع رنگ انتخابی حباب‌ها وجود دارد.

هر نورگیر می‌تواند مجهز به یک سیستم بازشو باشد، پس هر زمان که بخواهید از جریان هوا استفاده کنید و آن را کنترل کنید. این نورگیرها صد‌ درصد آببندی می‌باشد در نتیجه به مقدارقابل توجهی درمصرف انرژی، صرفه جوئی می‌شود.

به سادگی زیر بنای مفید خانه خود را افزایش دهید.

پاسیوهای بدون پوشش به دلیل آنکه درمعرض برف وباران وگرد و خاک و آلودگی و در دید همسایه‌ها و… هستند به مکانی غیرقابل استفاده برای صاحبان‌شان تبدیل شده‌اند. اما حالا با پوشش مناسب و مقرون به صرفه بدون آنکه لطمه ای به استفاده از نور و جریان هوا وارد شود، می‌توانند به اتاق کار، اتاق کودک، آشپزخانه کمکی، گلخانه و کتابخانه… تبدیل شوند. پاسیو دیگر مکانی غیر قابل استفاده نیست.

نورگیرهای حبابی شامل ۵ سال گارانتی مکتوب آببندی و تغییر رنگ و شکستن حباب‌ها در اثر عوامل جوی می باشد.

پوشش پاسیو
پوشش پاسیو