بهترین سقف نورگیر
بهترین سقف نورگیر
فوریه 17, 2019
انواع سقف نورگیر
انواع سقف نورگیر
فوریه 17, 2019
سقف نورگیر ارزان

سقف نورگیر ارزان

سقف نورگیر ارزان دقیقا همان چیزی است که شما ممکن است برای پروژه خود نیاز داشته باشید. قیمت سقف نورگیر به فاکتور های متعددی بستگی دارد که می تواند روی آن تاثیر گذار باشند و قیمت نهایی سقف نورگیر را مشخص نماید. در این مقاله درباره سقف نورگیر ارزان مجموعه ما که بیش از دو دهه تجربه در این زمینه داریم بیشتر بخوانید.

معرفی سقف نورگیر ارزان

سقف های نورگیر ارزان قیمت هم در بازار ارائه می شوند ولی پوشش به کار رفته در آن ها آردواز و ایرانیت می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. استفاده از این نورگیر ها باعث می شود تا تمامی نور خورشید به فضای زیرین سقف راه پیدا نکند و جلوی نور گرفته شود. این سقف های نورگیر از وزن بالایی برخوردار هستند و به صورت کاملا آب بندی شده نمی باشند. پیشنهاد ما به مشتریان برای سقف نورگیر ارزان، سقف نورگیر با پوشش پلی کربنات می باشد. سقف های نورگیر با پوشش حبابی نیز طراحی و ساخته می شوند که از قیمت مناسب هستند.

ولی سقف های نورگیر با پوشش پلی کربنات نسبت به حبابی نورگیر از نظر اقتصادی به صرفه تر هستند این نورگیر ها علاوه بر قیمت مناسب در دریافت بیشترین نور طبیعی موثر عمل می کنند. پوشش سقف پلی کربنات برای طبقات اول و همکف ساختمان ها بسیار مناسب هستند. هنگام اجرای این پوشش برای این فضاها معمولا زیر پوشش پلی کربنات کلاف آهن کشی می کنند و از ورق های دو جداره و چند جداره پلی کربنات استفاده می کنند. ورق های پلی کربنات در انواع رنگ ها موجود هستند. از مزیت های دیگر سقف نورگیر پلی کربنات داشتن دریچه ی آلومینیومی می باشد. از این دریچه برای تهویه ی هوای زیرین سقف استفاده می کنند. همچنین این سقف ها مجهز به دسته جک های فلزی برای راحتی باز و بسته شدن دریچه می باشند.

مزایای ورق های پلی کربنات

 1. ورق های پلی کربنات از انعطاف بالایی برخوردار هستند و می توان آن ها را به راحتی روی پوشش سقف پیاده سازی کرد.
 2. از این ورق ها در انواع کار های صنعتی استفاده می شود زیرا بسیار کاربردی هستند و به کار ها سرعت می دهند.
 3. این ورق ها در برابر انواع اشعه های نور خورشید از خود مقاومت خوبی نشان می دهند.
 4. این ورق ها در برابر انواع شرایط جوی مانند برف و باران مقاومت بالایی دارند.
 5. یکی از راه های کاهش مصرف انرژی استفاده از این ورق ها برای سقف های نورگیر می باشد و باعث ایجاد چشم اندازی زیبا در فضای زیرین سقف می شود.
 6. وزن ورق های پلی کربنات سنگین نیست و مناسب است تا از آن در سقف های نورگیر استفاده شود.
 7. در برابر ضربه و خوردگی دچار فرسایش نمی شوند و از خود مقاومت بالایی نشان می دهند.
 8. این ورق ها از نظر اقتصادی بسیار به صرفه هستند و زیبایی خاصی به سقف های نورگیر می دهند و نسبت به شیشه بسیار مناسب برای سقف نورگیر ارزان هستند.

پوشش حبابی نورگیر

از نورگیرهای حبابی برای پوشش سقف موارد زیر استفاده می شود:

 1. پوشش سقف برای استخرها
 2. پوشش فضای پاسیو
 3. پوشش سقف پارکینگ
 4. اماکن تفریحی و گردشگری
 5. تعمیرگاه های بزرگ و غیره

استفاده از پوشش حبابی نورگیر به تازگی در صنعت ساخت و ساز به ابداع شده است و جایگرین مناسبی به جای سقف های قدیمی مانند سقف های بلوکی می باشد. از نظر قیمت سقف های حبابی نورگیر کمی گران هستند ولی قابلیت های ویژه ای برای مشتریان به همراه دارد. این سقف های نورگیر با آن که قیمت بالایی دارند ولی جایگزین مناسبی به جای سقف های شیشه ای در فروشگاه های بزرگ هستند. این نورگیر ها همچنین در تامین نور داخل فروشگاه ها بسیار مناسب هستند و بیشترین نور زیبای خورشید را به داخل می فرستند. نورگیر های حبابی از بخش های زیر تشکیل شده است:

 1. بخش حباب اکرولیک
 2. پایه از جنس فایبرکلاس
 3. المان ها ی اتصال که از پیچ و مهره برای آب بندی سقف نورگیر حبابی استفاده می شود.

نورگیر های حبابی از قبل در اندازه آماده به شکل مربع، مستطیل، دایره و غیره طراحی می شوند و در رنگ های مختلفی ساخته می شوند. ورق های اکرولیک و فایبرگلاس استفاده شده در ساخت نورگیر های حبابی یا کوپل از مزیت های خاص خود برخوردار هستند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *